Windovs 7 de çalışan DVR programı

Windovs 7 de DVR
gönderen masumix » 14 Şub 2011 08:31 pm

Arkadaşlar windovs 7 işletim sisteminde dvr kayıt programını çalıştıran oldumu? sadece XP de olması şart mı? windovs 7 de çalıştırabilmek için ne gerekir bilen varsa yazabilirmi?

1 thought on “Windovs 7 de çalışan DVR programı

 1. Merhaba,
  Dvr kart kullanarak bilgisayara görüntü kaydı ve ses kayıt yapmak, kayıtları oynatmak, uzaktan izlemek yakın zamanlara kadar fiyat avantajı nedeniyle oldukça popüler idi.
  Dvr kayıt cihazlarının fiyatlarının inanılmaz bir şekilde düşmesi, yeteneklerinin artması karşısında 2008 yılında dvr kartı ithalatına ve dağıtımına son verdik. O tarihten beri sadece dvr cihazı ithal ediyoruz.
  Dvr kart kullanılan bilgisayarlı sistemlerde:
  * işletim sisteminden kaynaklanan donma, kilitlenme, kayıt kesme sorunları dvr cihazda yoktur.
  * dvr cihaz, bilgisayarlı sisteme nazaran 6 kat daha az enerji tüketmete yaklaşık 2 yılda sadece elektrik faturası avantajı ile kendini amorti etmektedir.
  Yukarıdaki nedenlerle sizin de dvr cihaza terfi etmenizi tavsiye ediyoruz. Elinizdeki çalışır durumdaki dvr kartı bize iade edebilirsiniz.
  Herşeye rağmen dvr kart kullanmaya devam etmek istiyorsanız kartınızın marka modeline bağlı olarak bazı üreticiler win7 için program geliştirmektedir. İnternetten arama yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir