TE-DVR Programının Kurulumu

TE-DVR Programının Kurulumu

gönderen destek » 24 Mar 2007 10:08 pm
Kart tarif edildiği gibi montajını yaptım. TE-DVR 50 programı kurulumunu tarif edildiği gibi yaptım. Ancak programı çalıştırdığımda kamera görüntüsü ekranda sadece MAVİ olarak göstermektedir. Görüntü oluşmamaktadır. Acaba kurulumda atladığım bir noktamı var ? Yardımcı olurmusunuz
destek
Mesajlar: 7
Kayıt: 28 Eyl 2006 08:48 am
E-posta destek Başa Dön
——————————————————————————–

TE-50 Kart Kurulumu
gönderen erayonler » 26 Mar 2007 06:21 am
Böyle durumlarda bilgisayarınızın konfigürasyonunu ( Ekran kartı, Ram, İşlemci ve HardDisk ) belirtmeniz size yardımcı olabilmemiz için gereklidir.
Bunun dışında TE-50 kart kurulduğunda mavi ekran görmeniz normaldir. Kamera bağlantıları doğru şekilde yapıldıysa görüntü almalısınız.
Not : BNC bağlantılarının doğru yapılıp yapılmadığını , kameraya enerji gidip gitmediğini ve DVR karta kamera bağlantılarının yapılıp yapılmadığını kontrol edelim.

———————————————————————–
İphone 2G için DVR yazılımı Acil Lütfen
gönderen kismetli » 30 Mar 2009 12:33 pm
Arkadaşlar merhaba.
Ben iphone kullanıcısıyım. cihazım 2g 2.2 türkçe dir.
Benim iş yerimde Güvenlik kameraları kurulu ve Pc de DVR (8 Kanal 200 Fps Realtime H.264 Software Dvr Kart) denen bir proğramla kayıtlar yapılıyor. Bu sistem aynı zamanda başka bir yerden IP ile girildiğinde webview diye bir dosyayı o pc ye download edip ondan sonra izleyebiliyoruz.
Şimdi sizden ricam
İphone ile netten IP adresini girdiğimde ve iş yermde kullandığım kablosuz (wirelless) üzerinden bu kameraları izlemek istiyorum. webview i girip indirdiğimde iphone çalıştırmıyor. bu dosyanın iphone için olanı yokmu?
Veya Server Pc deki DVR proğramının yerine ne kullansamki iphone ile istediğim yerden izleyebileyim?
Not: PC deki kart proğramı: DVR diye geçiyor. DVR kartımın modeli 9808 (8 Kanal 200 Fps Realtime H.264 Software Dvr Kart) diye geçiyor.
Camviewer1.0, Camviewer1.2.3, RDP denen proğramları kurdum ama izleyemedim.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

—————————————————————————–
Bu yazılım cepten izleme özelliği yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir