Okul güvenlik kameraları

Okul güvenlik sistemleri
Güvenlik kamera sistemlerinin yaygınlaşmasıyla güvenlik kameraları hayatımızın her alanına, insan olan her yere girmiştir. Okullar çocuklarımızın eğitiminin yapıldığı özel mekanlar oldukları için, korunmaları çok büyük önem arzetmektedir. Özellikle son yıllarda okullarda meydana gelen :

– okullarda gasp
– okulda cinayet
– okulda hırsızlık
– okullarda kavga
– okullarda uyuşturucu kullanımı

gibi olaylar okulların güvenliğinin sağlamlaştırılması gerekliliğini kanıtlamıştır.

Şüphesizki okullarda birkaç güvenlik görevlisi kullanmakla güvenlik problemleri tam olarak çözülemez. Okul güvenlik kameraları görüntü kayıt ve izleme sistemleri okul güvenliğini sağlamakta büyük başarılar kazanıp kendini kanıtlamış bir güvenlik çözümüdür.

Okul bahçesine yerleştirilecek güvenlik kameraları, okul kapılarını gözlemek için kullanılacak güvenlik kamerası, okul koridorlarını izlemek için güvenlik kameraları, sınıf izlemek için kullanılacak kameralar sayesinde okullarda meydana gelecek birçok kötü olayın daha gerçekleşmeden önlenebilmesi sağlanacaktır.

Okul güvenliği kamera sistemleri avantajları

– Okul güvenlik kamera sistemleri okul koridorlarında meydana gelebilecek öğrenci kavgalarını önler
– Okul kapalı devre kamera sistemleri okul kapılarında meydana gelecek kavgaları, hırsızlıkları önler veya bu olaylar meydana geldiğinde faillerin tespitini sağlar.
– Özellikle son yıllarda okul kapılarında meydana gelen uyuşturucu satışları okul güvenlik kameraları sayesinde önlenebilmektedir.
– Okul güvenlik kamera sistemleri ile okul bahçesi izlenebilir.
– Okul güvenlik kameraları sadece güvenlik amacıyla kullanılmaz. Sınıflara kurulacak güvenlik kameraları ile velilerin öğrencilerini internet üzerinden sınıfta izlemeleri sağlanabilmektedir.

Türksan Elektronik ; Bilindiği gibi, daha önceden kendisinden ürün satın almış eski müşterilerine, Kendisine tavsiye ile gelen yeni dostlarına, Güvenlik ürünlerini merkez ofiste çalışır olarak inceleyip, görerek satın alacak yeni müşterilerine, Askeri kurumlara, Emniyet kuruluşlarına, Camilere ve Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yetiştiren kıymetli EĞİTİM, ÖĞRETİM KURUMLARI VE OKULLARIMIZA ilave fiyat avantajı sağlamaktadır. Türksan olarak biz ürün fiyatlarında önemli bir avantaj sağlarken, Güvenlik kameraları ve kamera izleme sistemini kuracak yetkili çözüm ortaklarımız ise kamera montaj fiyatlarında mümkün olan en uygun fiyatı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir