İletişim

2000 yılından beri güvenle, beğenerek kullandığınız  fiyat / performans lideri Multipix güvenlik kameraları ve Multipix kayıt cihazları 2019 yılından itibaren PROMES BİLİŞİM LTD. ŞTİ tarafından ithal edilip, dağıtımı yapılacaktır. Bizden aldığınız güçlü destegin aynısını almaya devam edeceksiniz.

PROMES BİLİŞİM GÜVENLİK SAN.TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon: +90 (212) 221 88 81
Faks: +90 (212) 221 34 11
Web site: https://www.promesguvenlik.com 
Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No:823-825
Şişli / İstanbul

 

İletişim

* Bize ait olmayan ürün ve programlar için lütfen bizi aramayın. Destek isteğinizde fatura bilgileri ve ürün kodu istenecektir.  “Mağdurum, sıkıntıdayım, polis görüntü kaydı talep diyor, savcı görüntüleri oynatmak istiyor, aldığım adamları bulamıyorum, bu cihazı aldığım yer iflas etmiş” gibi boş sözlerle bizi meşgul etmeyin. Bunları o kalitesiz ürünleri alırken düşünmeniz gerekirdi. Biz sadece kendi ürünlerimizi biliyoruz, başka marka,  model ürünler yada teknolojiler konusunda bilgimiz hiç yoktur!

3 thoughts on “İletişim

  1. Merhaba

    Bor yakıtı ile ilgili görüşmek ve bunkonuds bir randevu talebimiz olucaktır.
    Mehmet ali

  2. evimize güneş enerji sistemi kurdurmak istiyoruz. bunun için telefon numaranız gerekiyor detayları konuşabilmek için.

  3. Merhaba kullandığım televizyon ve uydu alıcısı kumandaları bozuldu.Yeni üretilen hem televizyonu hem uydu alıcısını kontrol eden ve bunların hepsine uyumlu kumanda çıkmış.Bu kumandanın marka ve modeli nedir? Ayrıca sorumun cevabını mail adresime de gönderin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir