İnternet Explorer İle Uzaktan Dvr Cihazına Bağlanma

INTERNET EXPLORER ÜZERİNDEN UZAK İZLEME

Uzak İzlemede IE Kullanımı
Güvenlik duvarını düşük veya orta seviyeye getirin, gerekiyorsa tamamen kapatın. Bilgisayarda DirectX9 üzeri ve IE 6.0 ve üzeri kurulu olmalıdır.
Explorer ayarlarında İnternet Seçenekleri > Internet > Özel Düzey penceresinde güvenlik seviyesi düşürülmeli.
UZAK İZLEME

IE GUVENLİK AYARLARI

Eğer tüm bu ayarlara rağmen IE üzerinden görüntü alınamıyorsa DVR ip numarası İnternet Seçenekleri > Güvenlik > Güvenilen Siteler bölümüne eklenmelidir.

IE izleme ekranı aşağıdaki gibi görülecektir.

EXPLORER İZLEME EKRANI

Herhangi bir kanalda görüntü alabilmek için o kanalın karesi üzerine fare ile sağ tıklanmalı açılan pencerede istenilen kamera seçilmelidir.

UZAK İZLEME KAMERA SEÇİMİ

Görüntü açıldığında ekran aşağıdaki gibi olacaktır.

CANLI GÖRÜNTÜ

Eğer geçmiş görüntüler izlenmek istenirse VOD butonuna tıklanmalıdır. Bu açılan pencerede kullanıcı adı ve parola ile bağlantı yapılarak geçmiş görüntüler izlenebilir.

VOD

2 thoughts on “İnternet Explorer İle Uzaktan Dvr Cihazına Bağlanma

  1. iyi gunler . kamera kuruldu hersey normal. 192.168.1.100 tıklıyorum sol üst köşede parvord sıfre yazıyor tıklıyorum ufak olaarak görünüyor . . bu dedıyım evın ıcındeyken . yanı aynı modem uzerınden bglanırken. demek ıstedıgım dvr nın kendı görüntüsü yanı kendı programı çıkmıyor sadece kamera görüntüsü geliyor ufacık 176×144. yaptık diğer pclerde gırdı bende gırmıyor. diğerlerı winXP bnımkı wın7. neden olmuyor bnde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir