Güvenlik sektöründe başarı hikayelerimiz

Türksan geçtiğimiz 12 yıl içinde digital güvenlik teknolojileri konusunda pek çok ilk uygulamanın sahibidir.

* 2002 yılında ülkenin ilk online güvenlik ürünleri sanal mağazasını açmıştır. İlk zamanlar “kablosuz alarm, haşere kovucu, gizli kamera bulucu, dvr kart, dvr cihazı, güvenlik kamerası konusunda internetten satış olurmu?” diyen rakiplerimiz bugun hemen hemen hepsi bir online mağaza açmış durumdadır.

* Türksan Elektronik 2003 yılında “sadece güvenlik sistemleri” konusunda bilgiler içeren Türkiye’nin ilk teknik destek forumlarını açtı. Başlangıçta sadece yetkili bayiler tarafından kullanılan bu bilgi hazinesi sizlerden gelen yoğun talepler karşısında tüm ziyaretçilerimizin kullanımına açılmıştır. Binlerce sayfada resimli anlatımlarla özellikle dvr program ayarları, adsl modemde port açma, uzaktan izleme ayarları olmak üzere eşsiz bir bilgi kaynağı hizmetinizde olup günümüzde en çok başvurulan kaynak adresi durumundadır.

* 2004 yılında Dünya’da ilk kez dvr kart, kameralar ve aksesuarların bir araya getirilerek müşterilere sunulduğu tak ve çalıştır hazır kamera paketlerinin uygulayıcısı olmuştur. Bizi acımasızca eleştiren, işi kolaylaştırdığımızı, fiyatları düşürdüğümüzü, bilgisayardan biraz anlayan herkesin bu sistemi kurabileceği hale getirdiğimizi savunan rakiplerimiz aradan yıllar geçtikten sonra kendileride bizi takip etmişlerdir. Konu o kadar ilerledi ki Uzakdoğu’daki üreticiler DIY (kendin kur sistem) hazır paketler oluşturup, pazarlamaya başladılar.

* Türksan 50 frame dvr kartı ülkeye ilk getiren firmadır. 2003 yılında 50 FPS lik dvr kartlarımız, o tarihlerde çok büyük meblağlara satılan 25 FPS lik eski nesil kartların liderliğine son vermiştir.

* Türksan Elektronik 2004 yılında Philips chip kullanılan 8 kanal realtime dvr kartları ülkeye ilk getiren ve müşterilerine 9 bit çözünütlükte, net, kararlı, muhteşem uzaktan izleme özelliği olan sistemi kullanma zevkini yaşatmıştır. Rakiplerimiz yıllarca bizi izlemiş ve sonunda kopya ürünlerle ülkemiz bugun dvr kart mezarlığına dönmüştür.

* Türksan 2012 yılında 2 Magapiksel full hd ip kameraları en uygun fiyat ile müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir