Gizli Kamera Kaydı

Rüşvet, dolandırıcılık, fuhuş gibi işlerin ortaya çıkarılması, kamuoyunun bu kirli işlerin nasıl yapıldığını ve yapanların kimler olduğunu bilmesi, sonuçta bu kişilerin yakalanarak adalete teslim edilmesinde gizli kamera haberlerinin önemi büyüktür.

Gizli kamera çekiminden habersiz pis işlerini ballandıra ballandıra anlatanlar, daha sonra karşılarında gerçek kamera ve mikrofonu görünce dünyanın en masum insanı olduklarını ileri sürerler. Çoğu kez kirli gerçekleri gizli kamera kullanmadan ortaya çıkartmaya imkan yoktur.

Fakat kamu yararı olmayan ve insanların özel hayatlarıyla ilgili sırları haber adı altında yayınlamamak gerekir. Mesela kamera şakası adı altında yapılan gizli çekimler insanların onayı alınmadan yayınlanırsa şikayete bağlı suç oluşturabilir.

Gizli görüntü kayıt için aşağıdaki sistemler uygulanabilir : Mikro Gizli Kameralar, Mikro Kameralar, Telsiz Mikro Kamera, Çanta Gizli Kamera, Düğme Gizli Kamera, GİZLİ BEBEK-DADI MONİTÖRÜ, Kravat Gizli Kamera, Mobil Kayıt Cihazları, Sabit Kayıt Cihazları, Tekstil Kamerası, Tekstil Mikroskobu, Dürbün Kameralar, Casus Kulaklık, Ses değiştirici ve benzeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir