Gizlilik Sözleşmesi

Türksan Yüksek Teknolojiler Ltd. Şti. Gizlilik Sözleşmesi
Türksan Yüksek Teknolojiler Limited Şirketi ; %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan, KENDİSİ MONTAJ YAPMAYAN, 1300 bayisi, binlerce memnun müşterisiyle sektörün en saygın, en güvenilir, ilklerin sahibi, ithalatçı bir teknoloji firmasıdır. Bu saygınlığına yakışır derecede müşteri bilgilerinin muhafazası konusunda hassas davranmaktadır.

Turksan Yuksek Teknolojiler Ltd Sti ( bundan sonra Türksan olarak anılacaktır ) web sitesinde verdiğiniz bilgilerin gizliliği için bir çok tedbir aldık. Bunlar aşağıdadır:

* Web sitemizde sadece ürün / hizmet talep başvurusu veya bilgi paylaşma – güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılır.

* E-mail adresiniz, Telefon numaralarınız ve diğer bilgileriniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmaz, satılmaz, kullanımlarına verilmez. ( Anahtar teslimi hizmet isteyen müşterilerimizin başvuruları yetkili çözüm ortaklarımızdan birine yönlendirilmektedir. Bu durum hariçtir )

* Üyelik sırasında girdiğiniz bilgiler, sizin istediğiniz derecede sadece Türksan yetkili personeli tarafından görülebilir. Onayınız dışında diğer kullanıcılara açılmaz. Yasal yükümlülük gereken durumlarda ilgili yasa maddelerine uyulur.

* Üyelik gerektiren web sayfalarımıza kayıt sırasında girdiğiniz tüm bilgilere Türksan yetkilileri dışında sadece siz ulaşabilir, değişiklik yapabilir – dilerseniz silebilirsiniz. Başka bir ziyaretçi veya kullanıcının üyelik bilgilerinize ulaşması mümkün değildir.

* Üyelik sistemi üyelik kaydı sırasında istenilen bilgiler arasında zorunlu alanlar dışındaki bilgileri sisteme girmeniz tamamen sizin isteğiniz dahilindedir.

* Web sitelerimizden başka sitelere link verilebilmektedir. Gizlilik politikamızda yer alan maddeler sadece kendi sitelerimiz için geçerlidir. Web sitelerimizden link tıklanarak gidilecek web sitelerinde gidilen web sitesinin gizlilik şartları ve kullanım kuralları geçerli olur. Türksan web sitelerinden link ile gidilen web sitesinde site kullanımı, ahlaki değerler, gizlilik kuralları, içerik, hizmet kalitesi vb. durumlardan meydana gelebilecek maddi veya manevi zararlardan Türksan sorumlu değildir

Bu ilkelerle kişisel haklarınız tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Saygılarımızla,
Türksan Yüksek Teknolojiler Ltd. Şti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir