DVR CİHAZLARI

Dvr Kayıt Cihazı Nedir?

Kısaca Dvr cihazı olarak adlandırılan bu dijital görüntü kayıt cihazları bilgisayara gerek duymadan kendi başına – standalone çalışırlar ve profesyonel uygulamalar için idealdir.

Standalone kayıt cihazları günlük yaşamda ; digital kayıt cihazı, video kayıt cihazı, dijital görüntü kaydedici olarak isimlendirilmektedir

Digital kayıt cihazlarının fiyatı oldukça makul seviyelere inmiş, yetenekleri artmış ve enerji tasarrufu konusunda önemli başarılar elde etmiştir.

Dvr digital kayıt cihazları önemli, kritik cihazlardır ve aldığınız cihaz yıllarca sorun çıkarmadan çalışmalı, ihtiyaç duyduğunuz anda görevini yapıyor olmalıdır. Piyasada binlerce çeşit, marka ve modelde, farklı teknolojilerle üretilmiş cihaz bulunmakta ve maalesef ülkemiz kayıt cihazı çöplüğü olma yolunda ilerlemektedir.

Üretimi nerdeyse durmuş olan mjpeg dvr, mjpeg2000 dvr, mpeg4 dvr cihazlar halen satılmaya devam etmekte, uzakdoğudan kilo ile alınan bazı cihazlar pazarlanmaya çalışılmaktadır. İlk bakışta fiyatı ucuz gibi görünen bu eski teknoloji ürünler kısa sürede çöpe atılmakta veya önemli bir trafik kazası kaydı, hırsızlık görüntü kayıt, cinayet video kaydı anında kaydetmemektedir. Cihaz seçiminde bunlara dikkat edilmesini önemle hatırlatıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir