Box güvenlik kameraları

Ccd Kameralar
Ccd Güvenlik Kamerası
Metal kutulu box kameralar :
Dünyada ilk üretilen, kullanılan, tanınan kamera modeli olduğu için güvenlik kamerası denilence bu kameralar akla gelir. Bu kameralar günlük yaşamda baks kamera, metal kutu kamera, ccd kamera, metal kasa kamera isimleriyle anılır.
Yüzlerce farklı özellikte özellikte modelleri vardır.

Ccd Box Kamera Avantajları :
* Hemen hemen her ihtiyacı karşılayacak kamera modeli bulmak mümkündür. Klasik anlamda bir genel görüş kamerasından çok ileri endüstriyel proses kontrol kamerasına kadar çeşit vardır.
* Her fiyat kategorisinde model vardır. Sadece standart, iyi aydınlatmalı yerlerde kullanılan eknomik kameradan çok üst düzey niteliklere sahip pahalı modeller vardır.
* Lensi ayrıca satın alınıp kullanıldığı için ihtiyaca en uygun lens seçerek uygun bakış açısı ve görme mesafesi elde etmek mümkündür. Ortamda fazla ışık değişimi varsa oto iris lens kullanılabilir, ayar imkanı istenirse varfokal ayarlı lens seçilebilir ya da ucuz fiyata zoom özelliği elde edilmek istenirse motorlu zoom lens kullanılabilir.
* Bu kameralar iç ortam kamerası olarak sadece lens ve ayak ile kullanılırken dış ortam kamerası olarak kamera lensi, kamera muhafazası ve muhafaza ayağı ile birlikte kullanılabilir. Kamera muhafazası ihtiyaca göre standart, ısıtıcılı veya ısıtıcı fanlı olarak seçilebilir.

* Ekonomik fiyatlı sağa sola, aşağı yukarı hareket eden bir ptz sistem elde edilmek istenirse bu kameralar bir hareket motoruyla kullanılabilir.

* Box kameralar dış görünümü ile hemen hemen her yaşta, her kesimden insan tarafından tanınmaktadır. Kullanılan ortamda kamera olduğu göze çarpar ve bu yönüyle caydırıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir