Bankada bıçaklı soygun denemesi

BURSADA BIÇAKLI SOYGUN2 Ekim 2009 Cuma günü Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde bir banka şubesine müşteri gibi girip o anda veznede para yatırma işlemi yapan birini bıçakla etkisizleştirip elindeki paraları alıp kaçan, bu sırada ayağının kayması ile yere düşen ve yakalanan 39 yaşındaki Ramadan Uysallar güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Vergi borcu sebebiyle çalıştırdığı çay ocağını kapattığı belirtilen Ramadan Uysallar geçen hafta Cuma günü Bursa Osmangazi İlçesi Koğukçınar Mahallesindeki bir banka şubesine elindeki bıçakla geldi. Önce müşteri gibi salonda oturarak çevreyi gözlemeye başladı.

Daha sonra elindeki poşetle para getiren ve bunu bankada vezneye yatırmaya çalışan market sahibi olduğu öğrenilen İlyas Denizin boğazına bıçağı dayayan Ramadan Uysallar, vezne görevlisi bayan personelden kasada bulunan parayı vermesini istedi. Vezne görevlisi tarafından naylon poşete konulan 10500 lira parayı alan Uysallar, banka şubesinden kaçarken ayakları paspasa takılıp düştü ve güvenlik görevlisii tarafından yakalandı.

Soygun ihbarı üzerine banka şubesine gelen polisler Uysalları gözaltına aldı. Soyguncu çıkarıldığı mahkemede bıçakla tehdit ve yağma suçlamalarıyla tutklandı.

Evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenilen Ramadan Uysalların banka soygunu denemesi banka güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir