İletişim

Son mesaj: bizden ürün alıp parasını ödemeyen, numune mal alıp iade etmeyen ahlak ve şeref yoksunu firma ve kişilere en derin lanetimizi (onlar anlarlar) buradan iletmek istiyoruz. Bu paralar bizim alın terimiz, çocuklarımızın rızkıdır. Bu ahlaksız hırsızların bu mübarek ayda sosyal medyada doğruluk, dürüstlük, adalet gibi aslında hiç bilmedikleri konularda bilgiçlik taslamaları üzerine bu mesaj yayınlamıştır. 23.06.2017

Stoğumuzdaki ürünlerin detaylı teknik özellikleri  sanal mağaza adresinde yayınlanmaktadır.
* Bize ait olmayan ürün ve programlar için bizi aramayın. Destek isteğinizde fatura bilgileri ve ürün kodu istenecektir. Bazı ahlak ve şeref yoksunu kişiler başka birilerinden aldıkları kiloyla satılan kalitesiz ürünler için ısrarla bizden aldıklarını iddia ederek destek istemekte ve sonunda küfürleşmeye varan tartışmalar yaşanmaktadır ve bize edilen küfürleri misliyle kendilerine iade ettiğimizi baştan belirtmek istiyoruz.

İletişimPazartesi …Cuma : 09.00 – 18.00

Türksan Yüksek Teknolojiler Ltd. Şti.
Atatürk Mah. Ahu sokak No: 4 / 1
Büyükçekmece – İSTANBUL

Vergi Dairesi    : Büyükçekmece
Vergi Numarası    : 086 015 8567
Email : info @ turksan.com

Önemli hatırlatma : Multipix ürünleri dışında hiçbir marka model ürün için destek almak amacıyla aramayın. “Mağdurum, sıkıntıdayım, polis görüntü kaydı talep diyor, savcı görüntüleri oynatmak istiyor, aldığım adamları bulamıyorum, bu cihazı aldığım yer iflas etmiş” gibi boş sözlerle bizi meşgul etmeyin. Bunları o kalitesiz ürünleri alırken düşünmeniz gerekirdi. Biz sadece kendi ürünlerimizi biliyoruz, başka marka,  model ürünler yada teknolojiler konusunda bilgimiz hiç! yoktur. Bunları bize tekrarlatmayın.

İş ortaklığıElinde projesi olan; elektrik, elektronik, bilgisayar, otomasyon, mühendislik, yazılım, güvenlik firmaları Türksan ürünlerini kullanıp, Türksan teknik desteğini yanlarında görmek isterlerse kendilerine iş ortaklığı şeklinde, proje bazında, aşağıdaki çalışma şartlarımızla ürün temin edilip, teknik destek verilmektedir. 01.01.2012 itibariyle ürün alıp satma anlamında yeni bayi başvurusu kabul edilmemektedir. Lütfen bayilik, toptan fiyat sorma konularında kesinlikle telefonla aramayınız.
Lütfen projenizi detaylı iletiniz. Çizim, yerleşim planı vb. dökümanları info @ turksan.com adresine gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir