Kamera Ayakları

Kamera ayağı, Metal kamera ayakları, Plastik bracket, Abs ayak

Kameraların fiziksel yerlerine montajı büyük önem taşımaktadır. En uygun görüş açısına ve ışık alışına yerleştirilen kamera memnuniyet getirecektir. Kameranın montaj yapılan yerdeki sağlamlığı ise kamera ayağına bağlıdır. Çeşitli ayak tipleri mevcuttur. Bunlar arasından ihtiyaca, kullanım yerine uygun seçim yapılabilir.

Örneğin mağaza ofis kamera sistemlerinde şık ve dekoratif bir duruş aynı zamanda da esneklik isteniyorsa akrobat kamera ayağı kullanılabilir. Ekstra sağlamlık ve cctv güvenlk kamerası ve diğer cctv elemanlarını toprak hatalarından korumak için abs plastik ayak tercih edilebilir.

Bunların dışında dış muhafaza ile birlikte kullanılan harici muhafaza ayakları da mevcuttur. Bu ayaklarda sağlamlık ön plandadır.

CCTV sistemlerinde dome kamera için ayak kullanmaya gerek yoktur. Direkt olarak tavana monte edilebilirler. Ayak kullanan güvenlik izleme kamera çeşitleri IR gece görüş kameraları ve cctv box kameralardır. Bu kameralar için IR gece görüş kameraları ayakları dahil olarak verilmektedir. Kamera ayakları günlük yaşamda ; kamera bracket, kamera support, kamera sabitleyici olarak da anılmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir