İndirimli kamera fiyatı

Neden indirimli cctv kamera fiyatı teklif ediyoruz?
Güvenlik sistemi önemli bir konudur. Sistem ihtiyaç duyduğunuzda çalışır olmalıdır.Güvenlik ciddi iştir, uzmanıyla çalışmalısınız. Hırsızlık alarmı veya Güvenlik kamerası sistemine ihtiyaç günümüzde her geçen gün artmaktadır. Güvenlik, personel takibi, uzaktan eğitim, fabrika mağaza tanıtımı, her ne konuda olursa olsun satın almak istediğiniz ürünü-sistemi yıllarca, sorunsuz olarak kullanmak sizin de hakkınızdır. Sistem yaşamınız boyunca belki bir kez ÇOK GEREKLİ olacak. Guvenlik sistemi bu kritik anda size hatasız hizmet vermelidir.

Güvenlik sistemleri için optimum yatırım yapmak istemeniz doğal hakkınızdır. Ancak burada ürün kalitesi / fiyat dengesini çok iyi kurmanız lazımdır. Ucuz diye aldığınız bir ürünün, ihtiyaç duyduğunuzda çalışmaması ya da ürünü çöpe atma riskini unutmayınız.

Size alarm cihazları ve kamera güvenlik malzemelerini çalışır olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz. Belki düşündüğünüzden daha ekonomik bir modelin ihtiyacınızı karşılayacağına yakından tanık olacak, binlerce memnun müşterimiz gibi siz de bize teşekkur edeceksiniz.

Bizden daha önce ürün almış kayıtlı müşterilerimize
Bir müşterimizin tavsiyesi ile gelen yeni dostlarımıza
Ürünlerimizi çalışır olarak inceleyerek satın alan müşterilerimize
Bizimle genel merkezleri vasıtasıyla anlaşma yapmış oda, dernek üyelerine
Ülkemizi, canımızı, malımızı koruyan Askeri kuruluşlara,
Emniyet kurumlarına ve geleceğimizin teminatı olan eğitim kurumlarına, okullara, camilere ilave fiyat indirimi uygulanmaktadır.

Lütfen indirimli fiyat konusunda bizimle irtibat kurunuz.

KAMERALARDAN ALINAN GÖRÜNTÜ SİNYALİ, BİLGİSAYARA ( digital video recerder )TAKILAN DVR KARTINA GİRER. DVR KARTI VE YAZILIM, GÖRÜNTÜ SİNYALİNİ MPG4 FORMATINDA SIKIŞTIRIP, HARD DİSKE KAYDEDERKEN AYNI ZAMANDA EKRANDA GÖSTERİR. AĞ ÜZERİNDE ( LAN ) VEYA İNTERNET (WWW) ÜZERİNDE YETKİ VERİLEN KİŞİLER BU GÖRÜNTÜLERİ ONLİNE İZLERLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir