Dvr kart programı ücretsiz download

DVR PROGRAMLARI, DVR KART PROGRAMI DOWNLOAD

Digital kayıt cihazları fiyatlarının düşmesi ve yeteneklerinin gelişmesi sonucu 2008 yılında dvr kartı ithalatı ve dağıtımını bırakıp sadece dvr cihazlar konusunda çalışmaya geçtik.

2000 – 2008 yılları arasında bizden dvr kartı almış olan müşterilerimize destek olmak amacıyla program talep edenlere ilgili dvr programını göndermeye devam ediyoruz.

Ancak; özellikle çok çok ucuz, kalitesiz, sahte, kopya ürün kullanmaya çok meraklı, kültür ve anlayış seviyesi çok düşük bir müşteri kesimi arama motorlarında dvr yazdığında firmamız çıktığı için, kullandığı kart dvr kartı, kullandığı program dvr programı yazdığı için elindeki kartın Türksan malı olduğunu cahilce iddia ederek, telefonda destek istemekte, bizi meşgul etmektedir. Bu durum bazı günlerde asli işlerimizi aksatma seviyesine ulaşmakta, haftada bir kaç kezde böyle tiplerle küfürleşmekteyiz.

Zeka ve görgü özürlü bu tiplerle daha fazla uğraşmamak için sitemizdeki tüm dvr kart download linklerini kaldırmış bulunmaktayız.

Dvr programı ihtiyacı olan müşterilerimizin info @ turksan.com adresine aşağıdaki bilgileri belirterek bir mail göndermeleri yeterlidir. Kendilerine e-mail yolu ile programın linki gönderilmektedir.

Firmanız :
Yetkili :
Telefon :
Kartınızın / cihazınızın modeli :
Ürünü nereden aldınız :
Mesajınız:

Not : ürün bize ait değilse lütfen boşuna vakit harcamayınız. Türksan ürünlerinin üzerinde ürünün modeli, seri numarası ve halogramlı Türksan garanti etiketi olur.

2 thoughts on “Dvr kart programı ücretsiz download

  1. merhaba,

    turksan 200 frem,te dvr,h.264++, saa7134 dvr kartım var 4 portlu pcmi değiştirdim. win7 de calışmıyor driverı bulamadım. yardımcı olmanızı rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir