Digital kayıt cihazı programları

DİGİTAL KAYIT CİHAZI PROGRAMLARI : CMS, CLİENT, PLAYER, MOBİL İZLEME

Bildiğiniz gibi dvr cihaz – Digital kayıt cihazı fiyatları inanılmaz bir şekilde düşmüş ve uygulama yetenekleri çok gelişmiştir. 2000 – 2008 yılları arasında dvr kartlar konusunda sizlere sunduğumuz en iyi fiyat / performans oranı kriterini dvr kayıt cihazları konusunda da sizlere sağlamaya devam ediyoruz.

Dvr cihazları uzak izleme – client programları, kayıt oynatma – player programları dvr cdsi içerisinde cihazla birlikte sizlere gönderilmektedir. CD yi kaybeden veya güncellemelerden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için bu dvr cihaz programı download sayfasını yayınladık.

Direkt dvr programı linki yayınlamak yerine bu yöntemi seçmemizdeki sebepler aşağıda listelenmiştir:
* konuda uzman olmayan müşterilerimiz hatalı program indirip, kurmaya çalışırken zaman kaybetmekte, çoğu zaman Windows dosyalarında kirlilik yaratarak daha fazla sorun yaşamaktadır.
* özellikle amatörler ve gençler sadece merak ettikleri için programları indirip sunucumuza aşırı yük bindirmektedir.

Notlar :
1. Başka firmalardan satın alınmış dvr cihazlar için lütfen dvr cihaz programı veya teknik destek talep etmeyiniz.
2. Lütfen dvr programı indirmek için telefon açmayınız.
3. Bazı ücretsiz antivirus programları “bu dosyada virus var” mesajı verebilir. Dikkate almayınız. Programlarda kesinlikle virüs yoktur.
4. Mesajınızın bir kopyası otomatik olarak adresinize gelecektir. Bu mesaj başvurunuzun bize ulaştığını gösterir. Mesajınızın kopyası anında size gelmezse mail adresinizi kontrol ederek yeniden başvurunuz. Mesai saatleri içinde, şartlarımıza uygun taleplere yarım saat içinde cevap verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir