Blog Archives

Digital kayıt ve izleme sistemleri sektöründe 2010 yılı tasarım ve üretimi olan, H264 sıkıştırma tekniği kullanan, uzaktan full yönetilebilir, realtime, iphone, 3G, gsm, internet explorer ve cms desteği olan, karşılıklı sesli görüşme yeteneği olan Hikview kayıt cihazları konusunda bilgiler

Hikview dvr cihazı izleme programları

Hikview dvr cihazı izleme programları

Not: bu programlar 2010 yılı öncesine ait olduğu için güncel işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. Gereksiz yere sorunlar yaşanmaması için yayından kaldırılmışlardır. 

Aşağıda Hikview dvr görüntü kayıt cihazları için client yazılımı, kayıtlı görüntü oynatma – dvr player programı ile cep telefonundan izleme programları yer almaktadır.

Read more ›
Hikview görüntü kayıt cihazı ön panel tanıtımı

4 KANAL REALTIME CİHAZ ÖN PANELİ

Dvr cihazı ön paneli

1. HDD LED : Hard diskin devrede olup, olmadığını ve kayıt durumunu gösterir
2. POWER LED : Cihazın enerji beslemesi gösterir. Açık olduğu sürece led yanar
3. KANAL BUTONLARI : Kanal seçmeye yarar
4.

Read more ›
Hikview realtime H264 digital kayıt cihazları

Önemli duyuru : Hikview kayıt cihazlarının ithalatını 2010 yılında bırakmış bulunmaktayız. Şu anda başka firmalar tarafından ithalatı devam etmektedir. İşlerimizin yoğunluğundan sadece kendi dağıtımımız olan ürünlere destek vermekteyiz ve bu nedenle bizi arayanlardan fatura bilgisi, ürün model ve seri numarası istemekteyiz. Bu bilgileri veremeyenlere kesinlikle destek verilmemekte, çoğu zaman telefonu surata kapatma yada küfürleşme ile bitmektedir.

Read more ›