Blog Archives

Haberler

Personelin gizli kamera ile dinlendiği iddia edildi

7 Ekim 2009 Çarşamba İzmir de bulunan SES – Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası İzmir şubesi yöneticileri İl İnsan Hakları Kuruluna İzmir Bölge Hıfzıssıhha Müdürlüğü işyerinde çalışan personelin Güvenlik kamera sistemi ile dinlendiği gerekçesiyle başvurdu. Sendika yetkilileri personel dinlemenin sadece mahkeme kararıyla olabileceğini insanların rızası dışında kayıtlarının yapılamayacağını bildirdiler.

Read more ›
Yağ hırsızlığı kamera kaydı

MARKETTEN YAĞ ÇALMA RESMİ30 Eylül 2009 tarihinde Mersin merkezde Metropol binası karşısında bulunan Halk Pazarı isimli markete gelen hırsızlık şüphelisi 29 yaşındaki Hüsamettin K. güvenlik kameralarına yakalandı. Güvenlik kamerası kayıtlarına göre, Hüsamettin K. markette parasını ödeyerek kola satın aldı ve kolasını market kapısında içerken çevreyi gözledi, Hiç kimsenin kendini görmediğini düşünen Hüsamettin K.

Read more ›
Koca katili güvenlik kameralarına yakalandı

KOCASINI ÖLDÜREN KADIN MARKETTEN BIÇAK ALIRKEN KAMERA KAYDI

2 Eylül 2009 tarihinde Cuma günü Erzincan ili Yenimahallede yaşlı kocasını öldürmek iddiası ile gözaltına alınan genç kadının, aynı gün bir mağazada iki adet bıçak satın aldığı anların kamera görüntüleri bulundu. Cinayet zanlısı ölen adamın karısı ve olaya karıştığı iddia edilen 1 kişi yakalandı ve mahkeme tarafından tutklandılar.

Read more ›
Bankada bıçaklı soygun denemesi

BURSADA BIÇAKLI SOYGUN2 Ekim 2009 Cuma günü Bursa’nın merkez Osmangazi ilçesinde bir banka şubesine müşteri gibi girip o anda veznede para yatırma işlemi yapan birini bıçakla etkisizleştirip elindeki paraları alıp kaçan, bu sırada ayağının kayması ile yere düşen ve yakalanan 39 yaşındaki Ramadan Uysallar güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

Vergi borcu sebebiyle çalıştırdığı çay ocağını kapattığı belirtilen Ramadan Uysallar geçen hafta Cuma günü Bursa Osmangazi İlçesi Koğukçınar Mahallesindeki bir banka şubesine elindeki bıçakla geldi.

Read more ›