Belde izleme sistemleri

Belde izleme sistemleri

Bu makale aşağıdaki konu başlıklarını içermektedir.
* Kent kamera güvenlik sistemleri
* İlçe cctv güvenlik sistemleri
* Köy kameralı güvenlik sistemleri
* Site, uydukent, tatil köyü güvenlik kameraları

beldeizleme sistemi

Bilindiği gibi ilçe, belde, köy, siteler, uydukentler ve tatil köyleri şehirlere göre nispeten küçük yaşam alanlarıdır. Bu yerlerin genelde güvenlik sistemleri için ayırdıkları bütçe sınırlıdır.

Bu yerlerde ihtiyaçları doğru tespit edip, kısıtlı bütçe ile amaca en uygun çözümü en uygun maliyet ile gerçekleştirmek esastır.

Belde izleme sistemlerinde Dünyada uygulanan genel yaklaşım;
* Beldede, izleme merkezinin kurulacağı yerin seçimi önemlidir. Bu yerin güvenliği, enerji durumu, jeneratör desteği, izlenecek noktalara uzaklığı ve konumu dikkatle incelenmelidir. Dünya’da genellikle Belediye binası, polis veya jandarma merkezleri izleme merkezi olarak tercih edilir.
* Beldenin giriş ve çıkışlarının üst seviye ürünlerle hassas olarak izlenmesi esastır.
* Toplu yaşam alanları, cadde ve sokakların durumu, alışveriş merkezleri ve mağazaların, bankaların bulunduğu yerlere önem verilmelidir.
* En önemlisi görüntü transfer teknolojisi seçimidir. Beldede fiber optik alt yapı olup olmaması, fiber altyapı yok ise kablo döşeme imkanları, fiber kablo döşeme zor ve pahalıya çıkacak ise kablosuz görüntü nakil tekniği kullanmak ve bunun için izlenecek noktalar ile izleme merkezi arasındaki mesafe, antenlerin birbirini görme durumu dikkatle incelenmelidir.

Şehir izleme sistemi

Uygun teknoloji, amaca en uygun ürünlerin seçimi ile artık kameralı ilçe izleme sistemi sahibi olmanız çok kolay ve ekonomik. Konusunda lider firma Türksan, ülke geneline yayılmış hemen yanınızdaki çözüm ortakları ile 24 saat yanınızdayız.

Bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir